Bali – Jedeme na Bali – PeFu&Lukyson

3
Bře
2017
video

Vyrazili jsme na Bali, toto je první video z cesty. Masakrální je přestup v Dubai, kde jsme čekali 8hod, doporučujeme vzít si kliďánko svůj spacák a masku na spaní.

Tipy z cesty na Bali:

  • Pokud budete mít jako my, masakrální přestup v Dubai s čekáním 8hod, doporučujeme vzít si kliďánko svůj spacák (karimatku) a masku na spaní. Na jejich „lehátkách“ se moc spát nedá, je tam zima a ostrý světlo
  • Kdo jste byl zvyklí na vouchery od Emirates při dlouhém přestupu, tak už nejsou. V Dubaji na letišti je příšerně draho, kousíček pizzy a voda stoji v přepočtu asi 500Kč,…
  • Vyzvednutí na letišti v Denpasaru jsme měli domluvené díky ubytování v Joshua District , (jinak je tam klasicky spousta taxíků), ale týpek nás asi malinko „podělal“ (s prominutím). Navrhnul nám, že s námi vyzvedne SIM kartu a ta stála 300.000Rp tj. asi 600Kč, později jsme zjistili, že stejná 4GB SIM karta lze koupit za 50.000Rp asi 100Kč, takže tak.
  • Z letiště do Kediri (cca 27km) 250.000Rp (pro představu nad co nejít)
  • Alkohol na Bali je opravdu drahý. My jsme si něco málo vezli (kdybychom to věděli, bereme víc 😀 ). Obzvlášť pokud chcete něco tvrdšího, připlatíte si.

Pefu&Lukyson

Prosím ohodnoťte

Umístění

Oblíbenost

Počet shlédnutí: 829Booking.com

PeFu Lukyson

PeFu Lukyson

Jsme PeFu a Lukyson, zijeme v Praze a natacime videa z naseho zivota, zejména jsme-li zrovna na cestách.

Počet příspěvků: 18

Externí odkazy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *