Jak vložit svůj vlastní příspěvek

6
Čvn
2016
blog

Chceš se stát autorem a publikovat svůj vlastní příspěvek na stránce Cestujsvetem.cz?

Jestli rád/a cestuješ nebo žiješ v zahraničí a chtěl/a by ses podělit o své dojmy, zkušenosti a zážitky i s ostatními, zkus napsat článek a publikuj jej na webu cestujsvetem.cz.

  • Nenašel/a jsi zatím odvahu psát svůj vlastní blog, ale máš spoustu zajímavých zážitků, zkušeností a cenných rad, které by mohly pomoct ostatním a inspirovat je při plánování a realizaci jejich vlastních cest? Jestli ano, je to ideální možnost a příležitost, jak začít. Třeba budeš nakonec mile překvapen/á úspěchem a odezvou.
  • Jestli máš svůj blog nebo stránku, kde již aktivně přidáváš články, může to být další příležitost, jak o sobě dát vědět a zacílit na komunitu lidí se zájmem o cestování.
  • A myslíme i na vlogery, protože právě video vlogy se v dnešní uspěchané a digitální době stávají u mnohých tou nejoblíbenější formou, jak prezentovat své zážitky a zkušenosti z cest.

 

Jak vložit svůj příspěvek na web

Po registraci na webu cestujsvetem.cz získáš oprávnění vkládat příspěvky. Postup vkládání je jednoduchý a dle zpětných vazeb aktivních autorů plně intuitivní. I přesto máš možnost využití nápovědy, kde najdeš podrobné informace k jednotlivým krokům pro přidání příspěvku. Před samotným publikováním projdou všechny příspěvky kontrolou a schválením naší redakcí. K editaci příspěvku se můžeš kdykoli v budoucnu vrátit. Po každé změně opět projdou schvalovacím procesem naší redakce.

1.přidat příspěvek

 

příspěvek1

Hlavním požadavkem je originální a nezávadný obsah a hlavně osobní zkušenost s popisovaným místem.

Výhodou může být i specifické zaměření na aktivity typu dobrodružná výprava, lezení, surf, raft, kajak, trek, kolo, vysokohorská turistika, trekové přechody a poutě, gastro zážitky, fotografování, kultura, práce, studium, ale také oblast dobrovolnických projektů jako třeba greenlife, workaway apod.

Naše vize do budoucna

Chceme vybudovat stránku „databázi“ cestovatelských tipů formou vlastních zážitků a zkušeností, díky kterým se budeme moct vzájemně inspirovat, ať už vyrážíme na prodloužený víkend, odpočinkovou dovolenou, aktivní dobrodružnou výpravu či poznávací zájezd. Zároveň budeme rádi, když propojíme aktivní blogery ze všech koutů světa, na jejichž stránkách člověk najde často takové informace, o kterých se v průvodcích jen tak nedočte.

Připojte se k naší komunitě a staňte se její součástí.

Těšíme se na Vás.

redakce Cestujsvetem.cz

 

Prosím ohodnoťte

Tagy

Oblíbenost

Počet shlédnutí: 1417Booking.com

Redakce

Redakce

Počet příspěvků: 15

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *