Lov ve Wisconsinu 2/5

5
Kvě
2016
story

Byly to dva parádní dny s Waynem na jeho „Bee housu“. Parádní chata, no spíš možná srub, krásná příroda, barevné stromy a první zkušenost s lovem v úžasné krajině státu Wisconsin.

Jsme zpět ve Stevens Pointu (Wisconsin), byly to dva parádní dny s Waynem na jeho „Bee housu“.

P1030027

Parádní chata, no spíš možná srub, krásná příroda, barevné stromy a první zkušenost s lovem (jako pozorující člověk). Wayne mi toho řekl docela hodně a večer u ohně jsme dobře popovídali. Můžu to shrnout tak, že jsem si poprvé vystřelil z brokovnice na lov ptactva (myslím že tatík měl pěkně barevný monokl na paži, když zkoušel střílet s Waynem před několika lety:D ), viděl jsem Wayna ulovit tetřeva, plížil jsem se po lese a houštím, viděl jsme krásně zbarvené stromy, krásnou krajinu, řeku, malá jezera a kempingové oblasti, poseděl u ohně, spal v hustým spacáku na palandě ve srubu, pil kafe s kahlua, jedl klobásky z hovězího masa, zastřílel si na terč z pušky na jeleny, na lov chip-monků a veverek a viděl ultra velkého jelena-samce, s velkými bílými parohy, prostě paráda.

P1030289

P1030016

Na bee house jsme se ještě jednou vrátili, zkontrolovat, jak to vypadá se stavem vody v řekách, s listím v lese apod., cestou jsme se zastavili i na Timms Hill, což je nejvyšší point WI, asi 595 m.

P1030276

 

Máme s sebou nabalené oblečení do lesa, na lov, dřevo do krbu, zbraně, jídlo a nějaký pivka na chuť. Příští týden pojedeme znovu, ale přidáme k tomu i Lake Superior, možná i kajak dle stavu vody, a bude to tak na 4 dny.

Prosím ohodnoťte

Umístění

Tagy

Oblíbenost

Počet shlédnutí: 1134Booking.com

Klokan

Počet příspěvků: 24

Externí odkazy

cestujsvetem.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *