Nejhezčí západ slunce na Novém Zélandu | L&L | Nový Zéland

7
Čvc
2016
video

Je to tu, vyjeli jsme na jih. První den našeho roadtripu jsme přespali ve městě Timaru, kde se po setmění vyskytují modří tučňáci. S přílivem se vrácí z lovu na moři do svých hnízd okolo pláže.

♥ ODEBÍREJ L&L 

Viděli jsme jich asi pět, ale protože je zakázáno je jakkoliv oslňovat, nejsou ve videu moc vidět 🙁 Další den jsme jeli k jezeru Tekapo, které má krásně modrou barvu, způsobenou horninovou moučkou (ledovcové mléko), jak asi každý ví a není potřeba to ve videu zdůrazňovat. 3. den jsme viděli Mt. Cook v celé své kráse nad jezerem Pukaki a aspoň já jsem se vykoupal v jezeru Ohau na Adama, později na Evu. Voda je fakt studená. Naší cílovou zastávkou byl Queenstown, kde jsme se ubytovali na pár dní v kempu.

🏔 DŮLEŽITÉ ODKAZY

Looklin blog 

Facebook 

⛺ KDO JSME?

Jsme Lukáš a Linda. Momentálně je nám oběma 25 let. Sebrali jsme všechnu odvahu a jdeme si za svým snem. Cestování a práci jsme spojili dohromady a snažíme se stát se digitálními nomády. Proto jsme společně vyrazili do světa prozkoumat jeho krásy. Cestujte s námi shlédnutím našich krátkých videí a prožijte s námi dobrodružství. Doufáme, že se vám bude na naší společné cestě líbit 🙂

🏔 VYBAVENÍ

Panasonic GH4, Glidecam HD2000, Joby stativ, GoPro Hero 4 Black, Rode Videomic Pro

Prosím ohodnoťte

Umístění

Oblíbenost

Počet shlédnutí: 1312Booking.com

L_a_L

L_a_L

Ahoj! 👉Kdo jsme? Jsme Lukáš a Linda. Momentálně je nám oběma 25 let. Sebrali jsme všechnu odvahu a jdeme si za svým snem. Cestování a práci jsme spojili dohromady a snažíme se stát se digitálními nomády. Proto jsme společně vyrazili do světa prozkoumat jeho krásy. Cestujte s námi shlédnutím našich krátkých videí a prožijte s námi dobrodružství. Doufáme, že se vám bude na naší společné cestě líbit :-) 👉Čím nátáčíme videa? Toto jsou nejčastěji používané mašiny na natáčení :-) Panasonic GH4 - hlavní kamera, super lehká a natáčí okouzlující záběry iPhone 5C - když po ruce není nic jiného Glidecam HD2000 - stabilizátor obrazu Joby stativ - stativ a selfie tyčka v jednom (thx Casey Neistat) GoPro Hero 4 Black - vždy někde přilepená :-) 👉Proč to děláme? Protože nás to neskutečně baví. Chceme inspirovat další k cestování a rozšiřování si obzorů. 👉Chcete vědět víc? Napište svoje otázky do komentář pod videem nebo do diskuze našeho Youtube kanálu.

Počet příspěvků: 8

Externí odkazy

www.looklin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *