Jeskyní na pivo do Wellingtonu| L&L | Nový Zéland | L&L | Nový Zéland

7
Čvc
2016
video

Naše poslední dny na Jižním ostrově Nového Zélandu. Překonali jsme strach ze tmy a stísněného prostoru! Dokázali jsme projít (probrodit) 900 metrů dlouhou temnou jeskyni, kterou osvětlovaly jen naše čelovky.

ODEBÍREJ L&L 

Bohužel GoPro nevydrží věčně nabité a tak se nám vybilo těsně před koncem. No co už, chce to víc baterek. Potom jsme se vydali směrem na sever do městěčka Picton, ze kterého se trajektem odjíždí na Severní ostrov. Dali jsme si ještě jeden trek, naskočili na trajekt zamířili si to směrem na Wellington, kde už na nás čekal můj kamarád Tom, který tam bydlí. A rovnou jsme navštívili místní pivovar Garage Project, který je úplně neskutečný!

🏔 DŮLEŽITÉ ODKAZY

Looklin blog 

Facebook 

KDO JSME?

Jsme Lukáš a Linda. Momentálně je nám oběma 25 let. Sebrali jsme všechnu odvahu a jdeme si za svým snem. Cestování a práci jsme spojili dohromady a snažíme se stát se digitálními nomády. Proto jsme společně vyrazili do světa prozkoumat jeho krásy. Cestujte s námi shlédnutím našich krátkých videí a prožijte s námi dobrodružství. Doufáme, že se vám bude na naší společné cestě líbit 🙂

🏔 VYBAVENÍ

Panasonic GH4, Glidecam HD2000, Joby stativ, GoPro Hero 4 Black, Rode Videomic Pro

 

 

 

 

Prosím ohodnoťte

Umístění

Oblíbenost

Počet shlédnutí: 712Booking.com

L_a_L

L_a_L

Ahoj! 👉Kdo jsme? Jsme Lukáš a Linda. Momentálně je nám oběma 25 let. Sebrali jsme všechnu odvahu a jdeme si za svým snem. Cestování a práci jsme spojili dohromady a snažíme se stát se digitálními nomády. Proto jsme společně vyrazili do světa prozkoumat jeho krásy. Cestujte s námi shlédnutím našich krátkých videí a prožijte s námi dobrodružství. Doufáme, že se vám bude na naší společné cestě líbit :-) 👉Čím nátáčíme videa? Toto jsou nejčastěji používané mašiny na natáčení :-) Panasonic GH4 - hlavní kamera, super lehká a natáčí okouzlující záběry iPhone 5C - když po ruce není nic jiného Glidecam HD2000 - stabilizátor obrazu Joby stativ - stativ a selfie tyčka v jednom (thx Casey Neistat) GoPro Hero 4 Black - vždy někde přilepená :-) 👉Proč to děláme? Protože nás to neskutečně baví. Chceme inspirovat další k cestování a rozšiřování si obzorů. 👉Chcete vědět víc? Napište svoje otázky do komentář pod videem nebo do diskuze našeho Youtube kanálu.

Počet příspěvků: 8

Externí odkazy

www.looklin.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *